Piabet Canlı Yardım

27 Kas

Üyelerinin domain değişikliklerinden etkilenmemeleri ve sahte site mağduru olmamaları adına bir sonraki domaini her bir üyesinin mesaj kutusuna düzenli olarak ileten Piabet bahis sitesinde bu tarz fark yaratan uygulamalara sıklıkla rastlanmaktadır. Müşteri ilişkilerine verdiği önem ve müşteri memnuniyetini sağlama konusunda elde ettiği başarı ile dikkat çeken Piabet giriş işlemlerini gerçekleştiren her bir üyesine özel ilgi göstermeye çalışmaktadır. Site yetkilileri ile üyelerin en yoğun olarak buluştuğu platform ya da uygulama ise Piabet canlı yardım hattı olmaktadır.

Piabet Canlı Destek

Piabet canlı yardım hattı ile her bir üyesinin günün her anı, ister gecenin bir yarısı ister sabahın ilk ışıklarında olsun her türlü soru, sorun ve istekleri için aktif olarak hizmet vermektedir. Piabet canlı yardım hattında oldukça kalabalık ancak aynı zamanda oldukça nitelikli, eğitimli bir müşteri temsilcisi topluluğu bulunduran Piabet oldukça fazla üye sayısına sahip olmasına rağmen yeterli düzeyde müşteri temsilcisine sahip olmasıyla hiçbir üyesini destek hattında bekletmemektedir. Piabet canlı destek hattında bekleme süresinin 5-10 saniye olduğunu hatta çoğu zaman canlı yardım hattına bağlan der demez karşınızda bir merhaba yazısını göreceğinizi söyleyebiliriz.

Peki, üyeler canlı destek hattına nasıl ulaşabilir. Bunun için Piabet yeni giriş adresi üzerinden internet sitesini görüntüledikten sonra sayfanın sol alt kısmındaki “canlı destek” butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza küçük bir canlı yardım penceresi gelecektir. “Piabet canlı destek servisimize hoşgeldiniz” yazısıyla üyeleri karşılayan bu uygulamada müşteri danışmanıyla iletişime geçmek için öncelikle ilgili boşlukları doldurmanız gerekmektedir. Sırasıyla adınız-soyadınız, kullanıcı adı bölümlerini doldurup son olarak ilgili departmanı seçiniz ve “görüşmeye başla” butonuna basınız.

Piabet canlı destek servisindeki müşteri ilişkileri yetkilisiyle görüşmeniz bittikten sonra ekranda “Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen yorumunuzu bırakın. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz” şeklinde bir yazı göreceksiniz. Dilerseniz görüşme hakkında olumlu-olumsuz yorumlarınızı yazabilir ve görüşme kalitesi için puanlama yapabilirsiniz.

Piabet yetkililerine canlı destek hattı dışında e-posta destek hattı, Whatsapp iletişim hattı ya da sosyal medya hesaplarından da ulaşabileceğinizi unutmayınız. Piabet oyunlarınızda bol şans dileriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir